Sales Representative

Revista \'enLife magazine\' www.enlife.eu

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vanzarea pachetelor de servicii ale companiei
• Identificarea de noi clienti si noi oportunitati de vanzare
• Trateaza cu maxima atentie si confidentialitate informatiile clientilor
• Asigura solutii si servicii de calitate clientilor si dezvolta o relatie pe termen lung intre acestia si companie
• Participa activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea obiectivelor calitative, respectand politica de vanzari a companiei

CERINTE

• Studii medii sau superioare
• Experienta anterioara in marketing direct, comunicare si servicii media, constituie un avantaj
• Bune abilitati de relationare si comunicare cu clientii, capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia
• Excelente abilitati de negociere
• Persuasiv, dinamic, automotivat, creativ si orientat catre client
• Capacitate de analiza, identificare si valorificarea oportunitati de vanzare
• Orientare puternica catre rezultate si atingere target vanzari
• Cunostinte bune de operare Word, Excel, Power Point, Outlook si Internet.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv, alcatuit din salariu fix + comision din vanzari
• Prime si vacante, pentru depasirea target-ului alocat
• Laptop si telefon mobil, de serviciu
• Masina de serviciu – full time
• Posibilitatea de a dezvolta o cariera pe termen lung in servicii media si advertising

Revista ‘enLife magazine’ (www.enlife.eu) este un produs al companiei EN LIFE GLOBAL MEDIA - societate romaneasca, ce presteaza servicii de consultanta media si advertising, publishing si comunicare online, PR, marketing direct si studii de piata.

www.enlife.eu