Sales Representative

ITS Events Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionare baze de date clienti ;

- identificarea si contactarea potentialilor clienti si stabilirea de intalniri ;

- prezentarea locatiei si a serviciilor pe care le oferim catre potentialii clienti ;

- activitate de vanzari ;

- participa la negocierea termenilor contractuali si incheierea contractelor cu clientii;

- supravegheaza atent piata si ofertele concurentei;

- raportare a activitatii

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta in vanzari directe
- aducerea portofoliului de clienti propriu este un avantaj
- abilitati de comunicare
- abilitati de prezentare
- abilitati de negociere si convingere
- proactivitate si initiativa
- orientare catre rezultate si indeplinirea obiectivelor
- cunoscator al limbii engleze la nivel scris si vorbit

- - cunoasterea pietei (industria turismului de afaceri, industria hoteliera, agentii de turism)- reprezinta un avantaj

- Persoana serioasa, energica, motivata, organizata
- Cunostinte PC: Microsoft Office

- carnet de conducere categoria B ( reprezinta un avantaj)

- Capacitate de a indeplini taskuri multiple si de a lucra in echipa;
Implicare, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

se va negocia la interviu

ITS Events Management este o companie specializata in organizarea de evenimente
( lansari de companie / produs , conferinte, expozitii , programe de team-building) .