Sales Representative

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor comerciale cu actualii clienti,
- Identificarea de noi clienti;
- Dezvoltarea pietei pe segmentul si zona alocata;
- Negocierea contractelor comerciale, in acord cu strategia de vanzare - pregatirea propunerilor de contract;
- Intocmirea de diverse rapoarte catre centru;
- Respectarea conditiilor de calitate in relatia cu clientii;
- Gestionarea plangerilor de la clienti impreuna cu celelalte persoane avizte din cadrul companiei;
- Analizeaza piata si realizarile si propune sugestii de imbuntatire a strategiei de vanzare
- Evaluarea concurentei s.a.

CERINTE

- Minim 6 luni ani experienta in domeniul vanzarilor;
- Studii superioare - constituie avantaj;
- Cautam o persoana sociabila, proactiva, cu initiativa;
- Permis categ B;
- Operare PC - pachetul Office, navigare Internet.
- Domiciliul stabil in Cluj-Napoca sau imprejurimi, respectiv Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational negociabil
- Masina si telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Reprezentanta unei companii multinationale in Romania