SALES REPRESENTATIVE

Top Line Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Reprezinta compania in relatia cu clientii;
-Promoveaza produsele si serviciile companiei;
-Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
-Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
-Mareste portofoliul de clienti;
-Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
-Elaboreaza rapoarte de vanzari.

CERINTE

Studii superioare
Experienta minim 2 ani in vanzari
Carnet de conducere
Aspect profesional - business
Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor, relationeaza usor cu clientii potentiali
Personalitate puternica, deschisa, dornic sa invete lucruri noi

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari + bonus
Autoturism de serviciu
Telefon mobil
Program de instruire (training) in tehnici de vanzare, negociere,etc

Companie de distributie, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii, pentru saloane de coafura-cosmetica-manichiura-pedichiura-SPA.