SALES REPRESENTATIVE

Vitamin Shop SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta in domeniul vanzarilor si/sau al relatiei cu clientii
- excelente abilitati de comunicare, persuasiune, auto-organizare
- abilitatea de a lucra in echipa
- dinamism, creativitate, initiativa
- bune abilitati de planificare

CERINTE

- cunostinte specifice de alimentatie publica
- experienta in vanzari
- cunostinte legate de nutritie si alimentatie sanatoasa (constituie avantaj)
- capacitatea de a gestiona un punct de vanzare
- promovarea si vanzarea produselor companiei
- ofera consultanta in privinta produselor comercializate
- inregistreaza in casa de marcat toate vanzarile efectuate si elibereaza bon fiscal
- mentinerea si efectuarea curateniei la locul de munca
- respectarea programului de munca stabilit
- sanatos/sanatoasa din punct de vedere fizic (analize la zi)
- rezistenta la stress

Constituie avantaj: cunostinte operare PC, cunostinte de economie si comert alimentar.

Exista posibilitatea de a lucra part time.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonusuri in functie de performante
- decont mijloc de transport in comun

Compania Vitamin Shop SRL are ca obiect de activitate vanzarea de sucuri din fructe proaspete preparate in fata clientului.

Viziunea Vitamin Shop este de a oferi produse ce se inscriu in gama \"healthy drinks\", cu intentia de a ajuta la reorientarea populatiei catre un mod de viata mai sanatos.