Sales representative

Digital Media Market SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Profil psihologic adecvat Agentului de Vazari
• Experienta in domeniul vanzarilor de servicii constituie un avantaj
• Vointa si tenacitate pt a incheia contracte
• Disponibilitate pentru munca de teren (in Bucuresti)
• Carnet de conducere categoria B
• Studii finalizate
• Cunostinte medii de utilizare PC

CERINTE

Responsabilitatea ta principala este sa faci VANZARI, ceea ce inseamna sa vizitezi, sa prezinti si sa vinzi serviciile si produsele agentiei in termenii si conditiile stabilite de directorul firmei. Aceasta presupune:
o Discutarea si stabilirea planului trimestrial de vanzari
o Propunerea de noi domenii de vanzare
o Propunerea de liste saptamanale de vizite la clientii
o Efectuarea de contacte telefonice conform listei agreate de agentie
o Preluarea comenzilor si prezentarea lor in vederea executarii
o Evidenta platilor pt contractele incheiate de tine
o Raportare saptamanala a activitatii

BENEFICII OFERITE

-Salariu de baza atractiv + bonus 3% din incasari + prima anuala in functie de performanta
-Automobil de serviciu, cu optiune de cumparare dupa 2 ani
-Telefon mobil de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate