Sales Representative

PRODVINALCO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea realizarii obiectivelor de vanzari si incasari pe zona alocata;
- Implementarea si coordonarea activitatilor promotionale & merchandising prin echipa de vanzari a distributorilor;
- Implementarea politicilor de pret, marketing, vanzare ale Pordvinalco la distribuitorii alocati;
- Controlul si monitorizarea nivelului stocului si platilor la distribuitori;
- Training & Coaching pentru agentii distribuitori

CERINTE

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Domiciliul stabil in Bucuresti;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta in vanzari FMCG;
- Experienta in industria bauturilor alcoolice constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania ofera oportunitati de dezvoltare si un pachet competitiv ( inclusiv masina de serviciu )

Firma de traditie in productia si distributia bauturilor alcoolice cu sediul in Cluj-Napoca.
Principalele branduri: Iancu, Bitter Senator, Florio Senator, Tuica Vlad.