Sales Representative

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioarea relatiei cu clientii in zona deservita;
- intretinerea si largirea bazei actuale de clienti;
- ofertare, negociere, contractare;
- evaluarea posibilitatilor de promovare a brandului - participare la diferite evenimente, organizare de promotii etc;
- evaluarea prezentei pe piata a produsului, evaluarea situatiei concurentei;
- organizarea / sustinerea de activitati specifice Post- vanzare si Client Service;
- intocmirea de diverse rapoarte catre centru, s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari min 1 an;
- studii superioare;
- foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere - ne dorim o persoana proactiva;
- permis categ. B;
- cunostinte operare PC, inclusiv navigare Internet.

Domiciliul stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv

Reprezentanta in Romania a unei companii multinationale, producator si distribuitor cosmetice din gama professional.