Sales Representative

Mexxem SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si contacteaza noi clienti;
- Asigura derularea contractelor de vanzari deja existente;
- Stabileste si dezvolta relatii profesionale de durata cu clientii;
- Negociaza si incheie contracte de vanzare;
- Efectueaza analize periodice privind volumul vanzarilor;
- Asigura realizarea obiectivelor lunare si anuale.

CERINTE

- Studii superioare;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati de organizare si management al timpului;
- Experienta in vanzari;
- Rezistenta la stres si lucrul cu termene limita;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Proactivitate;
- Cunostinte limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- Relatii de munca bazate pe transparenta si incredere;
- Oportunitati de perfectionare si evolutie profesionala.

Importator si distribuitor al brandurilor Puma, Wrangler, Lee, Pepe Jeans, C1RCA, Royal Elastics, Dickies, G-SUS, Crocs etc