Sales Representative

AGER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport operational si administrativ pt. activitatea de leasing
- Mentine relatia cu partenerii implicati in operatiunile de leasing (banci, vama, furnizori, clienti);
- Incheie contractele de leasing;
- Dezvolta relatii cu noi clienti si promoveaza produsele si imaginea companiei
- Mentinerea contactului cu clientii si intelegerea potentialului pietii si a specificului fiecarui client
- Atingerea obiectivului de vanzari specificat de companie

CERINTE

- Studii superioare economice finalizate;
- Experienta ¿ min. 1 an in vanzari;
- Experienta in domeniul leasing-ului constituie un avantaj;
- Permis auto categoria B;
- Operare PC (MS Office - avansat);
- Limba engleza - nivel mediu;

Profil psihologic:

- Atitudine orientata spre client;
- Dorinta de a-si construi o cariera in domeniul vanzarilor;
- Excelente abilitati de comunicare,organizare si negociere;
- Dinamic si implicativ;
- Personalitate carismatica.

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant
- Masina de serviciu
- Telefon mobil

Productie de calculatoare si software, servicii de leasing, media