SALES REPRESENTATIVE

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatia cu clientii repartizati, prin telefon si e-mail, efectueaza operatiunile de vanzare si procesare comenzi catre acestia.

CERINTE

- Experienta de minim 1 ani in vanzare/ distributie de produse IT&C
- Buna cunoa¿tere a tehnicilor de vanzari si abilitati de negociere
- Cunoasterea produselor IT&C si capabilitate de invatare a noilor produse
- Diploma universitara
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC
- Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala in romana si engleza
- Capacitate de a indeplini taskuri multiple si de a lucra in echipa
- Implicare, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv, precum si oportunitati de training si dezvoltare a carierei.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.