SALES REPRESENTATIVE

SVS City Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea si mentinerea portofoliului de clienti.
- Stabilirea datelor pentru negociere.
- Pregatirea pentru negociere, colectarea informatiilor necesare.
- Incheierea contractelor si trimiterea lor la sediul societatii.
- Intocmirea de rapoarte catre directorul de vanzari.
- Participarea la training-urile, conferintele legate de efectuarea activitatii.

CERINTE

- Studii superioare terminate / student(a) in anii terminali.
- Excelente abilitati de comunicare si negociere.
- Rezistenta la stres, flexibilitate.
- Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic, profesionist si un pachet salarial atractiv in functie de performante.

Companie internationala de publicitate, avand o dezvoltare dinamica pe piata romaneasca si cu un impresionant portofoliu de clienti in Europa de Est. Se doreste colaborare cu personal motivat orientat catre calitate si succes care sa participe la implementarea strategiilor noastre.