Sales Representative

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezvolta si gestioneaza permanent portofoliul de clienti (identificarea nevoilor clientului si deservirea acestuia intr-un mod exemplar);
• Promoveaza si vinde produsele si serviciile din portofoliul companiei;
• Negociaza contracte, stabileste si mentine relatii profesionale cu clientii actuali si viitori;
• Identifica si participa la licitatii online sau offline, conform standardelor companiei;
• Realizeaza planul de vanzari lunar si rapoartele periodice

CERINTE

• Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
• Bune abilitati de comunicare: capacitatea de a asculta si de a intelege nevoile clientului, precum si dorinta asumata de a il servi exemplar;
• Cunostiinte operare Microsoft Office (calcul tabelar in excel, redactezi documente in word, corespondenta electronica – outlook express.
• Abilitatea de a scrie scrisoare de afaceri, orientare catre client si spre rezolvarea problemelor sale, capacitate de a pune intrebari deschise si capacitatea de a comunica argumentat;

• Orientare catre rezultate si dorinta de perfectionare continua;

BENEFICII OFERITE

o Cunoasterea unei limbi straine;
o Detinerea permisului de conducere categoria B;
o Cunostinte de prospectare, contactare si intelegere a nevoilor clientilor, totusi nu sunt obligatorii intrucat avem un sistem de training foarte bine dezvoltat;

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.