Sales Representativ

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala cu traditie, detinand capital predominant austriac, lider in domeniul serviciilor financiare.

Cautam persoane deschise pentru o colaborare in regim fulltime/ part-time cu posibilitate de dezvoltare graduala, (detalii la interviu cu persoanele selectate) pentru consultanta clientilor in vederea oferirii solutiei optime de conomisire - investire a clientilor.

Job description:
- Identificarea potentialilor clienti, promovarea si vanzarea produselor financiare ale companiei;
- Consultanta financiara a clientilor si oferirea celor mai bune solutii potrivit necesitatilor fiecarui client
- Consilierea si incheierea contractelor cu clientii;
- Indeplinirea target-ului asumat
- Service. Referinte. Up Sale. Cross Sale

CERINTE

- Studii superioare graduate sau in curs, cultura generala;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Sociabil, prezenta bussines;
- Adaptabilitate la training;
- Perseverent, dornic de success;
- Participarea activa la actiunile companiei (training-uri, team building-uri, workshop-uri etc.).

BENEFICII OFERITE

- Reprezentarea unei companii leader si posibilitatea vanzarii unor produse de un inalt standard
- Dezvoltarea personala si profesionala
- Programe eficiente de training-uri
- Pachet de compensare competitiv, la nivelul cel mai ridicat de pe piata (comision, bonus lunar, bonus trimestrial, bonus anual, venituri garantate in perioada de dezvoltare de peste 150E)