SALES&PR ASSISTANT

Skill TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra iti propune pozitia de Sales&PR Assistant

Sales & PR Assistant raporteaza catre Directorul de Vanzari si face parte dintr-o echipa dinamica. El va juca un rol foarte important in promovarea imaginii companiei si a serviciilor pe care Skillteam le pune la dispozitie clientilor. Va acorda suport Departamentelor de Vanzari, Training si PR.
Va fi implicat in conceperea si redactarea de oferte impreuna cu Managerul departamentului implicat. Va urmari desfasurarea proiectelor de consultanta, training, recrutare si incadrarea acestora in termen.
Sales&PR Assistant raspunde de corectarea documentelor, de cautarea de locatii pentru Traininguri sau Team buildinguri. De asemenea, va intocmi agenda si rapoartele solicitate de Directorul de Vanzari.

Principalele obiective ale acestui post sunt:
- Introducerea informatiilor primite de la Departmentul de Training, Consultanta sau Recrutare intr-un format specific
- Corectarea documentelor necesare
- Elaborarea unor texte de promovare a serviciilor companiei
- Cautarea unor locatii pentru desfasurarea de Traininguri sau Teambuildinguri
- Gestionarea bazei de date
- Asigurarea ca training-urile, team building-urile, proiectele de consultanta si recrutare se desfasoara conform termenelor agreate cu clientii
- Colaborarea cu celelalte departamente implicate
- Intocmirea unor rapaorte cerute de catre management
- Continua dezvoltare profesionala si personala

CERINTE

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Studii Superioare finalizate sau in curs -Avantaj Comunicare
- Sa lucreze bine in echipa si sa fie orientat catre client
- Sa fie orientat catre gasirea de solutii si sa vrea sa se dezvolte
- Sa fie orientat catre rezultate
- Sa aiba abilitati foarte bune de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Viitorului nostru coleg ii oferim:
- Lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- Traininguri pe partea de soft skills si hard skills
- Posibilitatea de a se implica in diferite proiecte ale companiei

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii H R, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata