Sales Operational Assistant

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea comenzilor primite de la clienti
- Pregatirea ofertelor pentru clienti
- Monitorizarea stocului de produse
- Planificarea, negocierea si organizarea transportului de produse
- Gestionarea facturilor, platilor si documentelor interne
- Actualizarea sistemelor informatice
- Oferierea de asistenta post-vanzare
- Elaborarea de rapoarte

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (ultimul an de facultate)
- Cunonstinte MS Office
- Limba engleza nivel mediu spre avasat, oral si scris
- Experienta in contabilitate/relatii cu clientii/organizare transporturi/procesare comenzi – reprezinta un avantaj
- Atentie la detalii, capacitate de organizare si prioritizare, proactivitate
- Cunoasterea limbii bulgare reprezinta un avantaj

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.