SALES OFFICER

CLASS IT OUTSOURCING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea eficienta a strategiei de vanzari a companiei
Reprezentarea companiei in relatia directa cu clientii
Dezvoltarea, administrarea si cresterea valorii bazei curente de clienti
Stabilirea si imbunatatirea relatiilor cu clientii
Identificarea necesitatilor clientului si propunerea solutiilor potrivite
Propunerea de oferte si negocierea contractelor cu clientii.
Atingerea obiectivelor de vanzari ale companiei

CERINTE

Comportament si aspect adecvat activitatii de vanzari.
Relatii interpersonale si calitati de comunicare excelente.
Initiativa si orientare puternica catre client.
Persoana dinamica, serioasa, cu mare putere de munca si dorinta de a reusi.
Background tehnic si cunostinte avansate PC constituie un avantaj important.

BENEFICII OFERITE

Mediu profesionist de lucru, orientat catre obtinerea de rezultate.
Recompense in bonusuri importante pentru succesele obtinute.
Masina de companie si telefon mobil.
Salariu:
In functie de rezultate intre 300 si 800 de Euro.

IT Outsourcing inseamna substituirea departamentului dumneavoastra IT cu o echipa de profesionisti certificati, calificati si cu o vasta experienta in domeniu, oricand la dispozitia dumneavoastra. Compania Class este prima companie care ofera aceaste servicii pentru piata din Romania si lucreaza deja cu peste 50 de companii printre care: BGConta, New Pharm Europa, Carpatia Paper & Board, lantul de restaurante City Grill.