SALES & MARKETING REPRESENTATIVE

ROLLDESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezentare oferte si participarea la crearea unei retele de distributie profesioniste
-Negocierea contractelor comerciale
-Mentinerea si dezvoltarea retelei de distributie
-Prospectare piata

CERINTE

-Experienta in domeniul vanzarilor si simt estetic deosebit
-Aspect fizic placut si charisma
-Abilitati negociere si comunicare
-Spirit de initativa si atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

-Posibilitati reale de promovare
-Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica
-Training profesionist in vanzari
-Pachet format din salariu fix si comision
-Masina de serviciu si telefon mobil

RolllDesign este cel mai mare importator si distribuitor de solutii pentru decorarea si protectia ferestrelor: jaluzele, falduri, rolete, rulouri exterioare, plase de tantari precum si usi de garaj si porti industriale. Compania are partneri de afaceri de prestigiu, valorile de baza RollDesign fiind increderea si profesionalismul.