Sales & Marketing Manager

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se preocupa de strategia de vanzare a companiei pentru clientii key-account;
• Se ingrijeste de constructia imaginii firmei si a produselor promovate de aceasta;
• Evalueaza continuu cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
• Intocmeste planul anual de marketing si vanzari;
• Coordoneaza echipa de vanzari;
• Coordoneaza punerea in aplicare a planului de marketing si vanzari;
• Coordoneaza activitatea de marketing (ATL, BTL)
• Creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
• Intocmeste rapoarte in ceea ce priveste activitatea de marketing si vanzari;

CERINTE

• experienta in marketing si vanzari in domeniul fmcg

• studii superioare finalizate
• cunostinte foarte bune de marketing si vanzare
• limba engleza - nivel avansat
limba germana sau maghiara reprezinta un plus

• cunostinte foarte bune operare PC
• permis de conducere categoria B

• dorinta puternica de a dezvolta o cariera in domeniul promovarii si vanzarii produselor de larg consum
• abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
• orientat spre rezultate,
• responsabil si proactiv,
• initiativa
• gandire strategica
• loialitate
• aptitudini dovedite de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

• salariu motivant
• automobil
• telefon mobil
• posibilitati de crestere profesionala

Companie internationala cu o experienta vasta in productia si distributia de bunuri de larg consum doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Marketing & Sales Manager.