Sales in domeniul Internet Service Provider

AllNet Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atrage noi clienti, dezvolta si mentine relatii stranse cu clientii actuali ai companiei.
- promovarea produselelor si imaginea companiei prin toate canalele de promovare
- face propuneri pentru imbunatatirea continua a serviciilor si imaginii companiei
- planuri de marketing si capacitatea de identificare a oportunitatilor pe piata de profil.

CERINTE

- Experienta in vanzari sau dorinta de a urma o cariera in vanzari.
- Cursant de studii superioare (preferabil in domeniul economic).
- Cunostiinte de baza despre calculatore si retele de calculatoare
- Abilitati de comunicare orala si in scris excelente, usurinta in comunicare;
- Permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, format din:
- salariu fix si bonuri de masa
- comision din vanzari (egal cu o luna din valoarea contractului)
Alte beneficii:
- telefon
- laptop
- masina de serviciu pe durata zilei de lucru
- atmosfera placuta de lucru.
Cautam si sustinem performanta angajatilor nostri.

Program de lucru: L-V 10.00-18:00. Forma de angajare - contract individual de munca.
Perioada de proba conform legii. Salariul fix si comisionul se negociaza in functie de experienta.

AllNet Telecom SRL activeaza ca Internet Service Provider din 1999 si s-a remarcat prin oferirerea unor servicii de inalta calitate. Clientii tinta ai AllNet sunt clientii de tip business, insa exista si oferte dedicate persoanelor fizice. In acest moment detine o retea ampla de fibra optica in Bucuresti, avand posibilitatea de a atrage usor clienti noi prin instalarea rapida in aproape orice zona.