Sales & Marketing Assistant

GLOBALNET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport pentru magazinele GlobalNET;
- Primeste si analizeaza comenzile de marfa ;
- Analizeaza stocurile magazinelor si intocmeste lista de produse necesare;
- Intocmeste avize de expeditie a marfii pe baza comenzilor primite;
- Asista la implementarea activitatilor si proiectelor de marketing;
- Intretine si actualizeaza baza de date privind materialele promotionale, pentru intreaga retea de magazine;
- Participa la procesul de creare de materiale de comunicare si promovare.

CERINTE

- Experienta minim 6 luni, in vanzari/marketing
- Cunostinte avansate operare PC: MS Office, Internet Explorer;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunosterea unei limbi straine (engleza), la nivel conversational , cat si experienta anterioara in domeniul telecomunicatiilor constituie avantaj;
- Persoana proactiva, organizata, cu atentie marita pentru detalii;
- Disponibilitate pentru program full-time, de luni-vineri, 09:00 - 18:00;
- Disponibilitate deplasare: sediul se afla in zona Baneasa

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare a carierei
- salariu fix atractiv, telefon mobil

GlobalNET face parte integranta din grupul multinational de telecomunicatii - AVENIR TELECOM International. Firma noastra este specializata în vânzarea si distributia telefoanelor mobile si a serviciilor de telefonie mobila, reprezentand operatorul Vodafone, promovand solutii de comunicatie mobila si fixa pe piata româneasca.

In prezent compania noastra are peste 50 de puncte de vanzare si este intr-o continua dezvoltare.