Sales Manager Structuri Metalice

NAVAHO-PID

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea relatiei cu actualii clienti.
Incheierea de contracte cu noi clienti.
Dezvoltarea activitatii companiei atat in mediu intern cat si extern(predominant pe piate externa)
Subordonat Directorului General.
Postul implica mobilitate si flexibilitate mare.
Promovarea companiei in mediu extern.

CERINTE

Studii superioare de profil.
Cursuri vanzari sau experienta practica.
Minim 5 ani experienta in domeniu.
Cunostinte tehnice foarte bune.
Limba engleza, franceza la nivel mediu spre avansat. Limba germana reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon.
Salariu fix motivant plus comision din fiecare contract incheiat.

Societatea se ocupa de servicii legate de alpinismul utilitar cum ar fi: montari bannere, stalpi de telecomunicatie, renovari fatade, vopsitorii, izolatii si hidroizolatii, montare geamuri policarbonat, intretinere suprafete.
Pe langa toate acestea societatea ofera si servicii de consultanta resurse umane. Cu o echipa calificata in recrutarea fortei de munca de calitate venim in intampinarea nevoilor dumneavoastra.