Sales Manager {program de pregatire si formare !!!)

DELSAND Co.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Constructia si Managementul Organizatiilor de Vanzari,
- Dezvoltarea Canalelor de Distributie si preluarea acestora in sistem de Franchiza,
- Recrutarea potentialilor Manageri si a Fortelor de Vanzari,
- Pregatirea si Formarea Echipelor de Vanzari pe nivele de dezvoltare ale structurilor de distributie,
- Conducere / Leadership,
- Marketing si Vanzari.

CERINTE

- Studii superioare,
- Varsta 21 - 33 ani,
- Spirit de initiativa, mentalitate de intreprinzator,
- Aptitudini de organizare si planificare,
- Perseverenta in procesul de instruire si formare profesionala,
- Dorinta de progres si evolutie in cariera in cariera manageriala,
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere,
- Personalitate deschisa, educabila, flexibila si disciplinata.

BENEFICII OFERITE

* La Nivel de Companie Multinationala de Top.

DESCRIEREA FIRMEI

Constructia si Dezvoltarea Organizatiilor de Vanzari
Canale de Distributie
Marketing si Vanzari