SALES MANAGER pentru AUSTRIA-VIENA

S.C. Human Resources Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o companie austriaca, este leader pe piata in domeniul transportului international si in comercializarea containerelor industriale.

Descrierea postului:
Comercializarea containerelor industriale.

CERINTE

Studii superioare economice-OBLIGATORIU;
Cunostinte limba germana nivel:avansat-OBLIGATORIU;
Cunostinte de limba maghiara la nivel :intermediar, prezinta avantaj;
Experienta de minim un an pe un post similar;
Permis de conducere categoria:B-OBLIGATORIU;
Disponibilitate pentru relocare in VIENA.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- un salariu de minim 2 000 EURO;
- oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul companiei;
- interviul final se va sustine in VIENA, cheltuielile de transport si de cazare vor fi suportate de catre angajator.

H.R.C. este una din cele mai importante agentii de resurse umane din Transilvania oferind locuri de munca in toate domeniile atat la nivel national cat si international!
-H.R.C. recruteaza numai pentru firme de prestigiu multe dintre acestea fiind multinationale!