SALES MANAGER MEDICAL DEVICES

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Coordonarea activitatii echipei de vanzari (13 persoane);
* Elaborare si implementare strategie de vanzari;
* Antrenare / motivare personal;
* Elaborare rapoarte periodice de activitate;
* Organizarea zilnica a sedintelor de lucru;
* Propune planuri de dezvoltare a departamentului;

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare, avantaj studii de specialitate;
* Experienta minim 1 an post similar in piata de medicamente sau aparatura medicala;
* Cunostinte bune PC – Ms. Office;
* Carnet de conducere categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie bun leader, dinamic, ferm, bun profesionist, organizat, meticulos, serios, responsabil, loial.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Salariul NET lunar este de 700-800 EURO.
In perioada de proba salariul net oferit este de 700 EURO.
Se ofera telefon, auto la dispozitie, prime si bonificatii anuale in functie de rezultate
Program de lucru L-V, 9.00-17.00.
Perioada de proba este de 3 luni.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI COMERCIALIZARE APARATURA MEDICALA UZ INDIVIDUAL.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 1.

MODALITATE DE INSCRIERE

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .