Sales manager in Bulgaria

S.C. METARO INDUSTRIAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele companiei la clienti, obtine necesarul de produse de la acestia, intocmeste si negocieaza ofertele conform procedurilor stabilite de management.

CERINTE

- cunostinte avansate de prelucrare a metalelor prin aschiere;
- studii superioare finalizate;
- min. 1 an experienta CNC
- limba bulgara nivel avansat

BENEFICII OFERITE

masina de serviciu
comision si bonusuri trimestriale
participare team-building

Metaro Industrial, in calitate de reprezentant exclusiv al Hoffmann Group in Romania, este mai mult decat un furnizor de incredere, este un sistem de parteneriat consacrat in domenii industriale de inalta tehnologie.
Domeniul de activitate este comert cu ridicata masini-unelte.

Prin intermediul echipei noastre tehnice de vanzari suntem acum mai aproape de clienti in orice zona a tarii asigurand consultanta tehnica si livrari prompte.