Sales Manager DISTRIBNET

Junior Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa aiba bune abilitati de comunicare petru intermedierea relatiei dintre client si echipele tehnice, sa fie motivat si sa lucreze bine in echipa.

CERINTE

- Intermedierea relatiei dintre companie si clienti,
- Identificarea potentialilor clienti, mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti,
- Urmarirea si analizarea pietei de software si a competitiei,
- Coordonarea relatiei cu firmele de publicitate si de promovare,
- Crearea unei imagini pentru promovarea produselor firmei,
- Experienta intr-o pozitie similara – minim 2 ani,
- Foarte buna cunoastere a tehnicilor de vanzare,
- Flexibilitate, initiativa, creativitate,
- Cercetare de piata,
- Statistici de vanzari.

Avantaje:
Permis de conducere,
Experienta in domeniul IT (software) – minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv si beneficii
Mediu de lucru placut

Junior Soft, leader de piata, cu peste 10 ani experienta in furnizarea de solutii informatice cauta un specialist experimentat care sa contribuie la implementarea planului de marketing ca parte a echipei de vanzari si marketing .