Sales Manager / Constructii

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Pune bazele strategiei de marketing a companiei;
¿ Asigura logistica in activitatile de marketing si vanzare;
¿ Se ingrijeşte de constructia imaginii firmei si a produselor promovate de aceasta;
¿ Analizeaza si evalueaza eficienta programelor de marketing;
¿ Pregateste materialul de marketing - materiale de prezentare a companiei (asigurarea ca sunt realizate conform cerintelor imaginii companiei);
¿ promoveaza imaginea si produsele companiei;
¿ stabileste contacte cu diferiti clienti ;
¿ evalueaza continuu cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru ;
¿ creeaza si participa la programele de fidelizare a clientilor ;
¿ creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
¿ planifica activitatea de promovare si vanzare;
¿ identifica noi potentiali clienti;
¿ aduna informatii despre concurenta si clientii lor.

CERINTE

Experienta:

¿ obligatoriu, experienta in marketing si vanzari in domeniul constructiilor min 4 ani

Cerinţe:

¿ studii superioare finalizate, master sau curs marketing - constituie avantaj
¿ cunostinţe foarte bune de marketing si vanzare
¿ limba engleza - nivel avansat
¿ obligatoriu, cunostinte foarte bune operare PC
¿ permis de conducere categoria B

Calitati:
¿ abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
¿ orientat spre rezultate, responsabil si proactiv, capabil sa se auto-organizeze
¿ iniţiativa
¿ capacitate de analiza si sinteza
¿ motivaţie susţinuta de lucru
¿ loialitate
¿ aptitudini dovedite de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

¿ salariu fix si comision in functie de performantele si abilitatile personale
¿ automobil
¿ telefon mobil
¿ lucrul intr-o echipa in formare

Companie cu o experienta vasta in productia de polistiren, infiintata in Israel in anul 1966, doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Sales Manager. Firma are peste 130 de angajati in Israel si doreste sa isi largeasca activitatea deschizind o noua fabrica de polistiren in Romania.

Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in
domeniul marketingului, vanzarilor si relatiilor publice.