SALES MANAGER-companie multinationala- SE SOLICITA EXPERIENTA IN RELATIA CU PROVIDERII SERVICIILOR DE TELEVIZIUNE PRIN CABLU

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti, operatori de cablu din Romania, care nu au inca in grile canalul de televiziune promovat
Negocierea introducerii acestui canal de televiziune in grila de programe a furnizorilor de televiziune prin cablu/ internet
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Monitorizarea contractelor in desfasurare
Realizarea rapoartelor de vanzare
Atingerea targetului agreat

CERINTE

O experienta minima de 5 ani in vanzare
Retea deja existenta de contacte in domeniul providerilor locali de televiziune
Limba engleza la un nivel mediu- avanasat
Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Negociabil

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.