SALES MANAGER-companie multinationala- SE SOLICITA EXPERIENTA IN RELATIA CU PROVIDERII SERVICIILOR DE TELEVIZIUNE PRIN CABLU

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Negocierea introducerii acestui canal de televiziune in grila de programe a furnizorilor de televiziune prin cablu/ internet
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Monitorizarea contractelor in desfasurare
Realizarea rapoartelor de vanzare
Atingerea targetului agreat

CERINTE

O experienta minima de 5 ani in vanzare
Retea deja existenta de contacte in domeniul providerilor locali de televiziune
Limba engleza la un nivel mediu- avanasat
Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Negociabil

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.