Sales Manager - Companie multinationala francizor in domeniul imobiliar

ISG Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ISG Personnel Management recruteaza pentru clientul sau, reprezentantul in Romania a celei mai mari organizatii din lume in domeniul imobiliar pentru pozitia de Sales Manager.

Pozitia de Sales Manager implica gestionarea relatiei dintre potentialii clienti si companie pâna la semnarea contractului de franciza.

Responsabilitati:
Identificarea potentialilor clienti
Preluarea potentialilor clienti
Prezentarea ofertei de franciza
Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date (clienti)
Raportarea activitatii

CERINTE

Experienta minima în 5 ani in vânzari, de preferat in companii multinationale
Studii superioare
Cunostinte avansate de operare PC
Abilitati de munca în echipa
Persoana dinamica, sociabila si organizata
Abilitati de negociere si comunicare
Permis de conducere categoria B
Limba engleza nivel avansat; a doua limba straina cunoscuta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii profesionale într-o organizatie de talie mondiala
Mediu de lucru dinamic si motivant
Programe periodice de pregatire
Salariu de baza motivant si comisioane competitive
Autoturism si telefon mobil

INTERNATIONAL SERVICE GROUP PERSONNEL MANAGEMENT (ISGPM) este filiala din Romania a companiei ISG Personnel Management Austria, prezenta in Romania din 1999. Reteaua ISG opereaza la nivel international in 22 de tari europene, prin peste 150 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. ISGPM furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare pshihologica, training si dezvoltare de personal sustinute de sesiuni de coaching individual, audit de management, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal. www.isgpm.ro