Sales Manager

sam&rrr

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare servicii informatice (in special pentru aplicatia ASPROP)

CERINTE

- Abilitati de vanzator;
- Cunostiinte de utilizare calculator;
- Legislatie - L230/2007

BENEFICII OFERITE

Cel selectat va avea un target pe 3 luni, in urmatoarele conditii :
- salariu fix+comision din incasari;
- laptop cu modem wireless pt. Internet;
- telefon mobil de serviciu;

Suntem o firma de software care are o zonă de interes numită simplu: INTERNET.
În această zonă, dorim să dezvoltăm şi/sau să implementăm aplicaţii informatice care să folosească o reţea de calculatoare (INTERNET/INTRANET) , pentru a se centraliza şi prelucra un volum mare de date, finalitatea ducând la o cât mai bună informare a celor implicaţi, asigurând orice client că orice proiect este la fel de important, iar tehnologia folosită îi asigură eficienţă. Suportul tehnic post-implementare dă garanţia că un proiect cu noi are viitor şi stabilitate în timp.