BUSINESS RESPONSABLE MANAGER

GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- recrutare si selectie in vederea formarii si mentinerii unei echipe consultanti / se accepta si intrarea in sistem cu echipa proprie
- instruirea echipei de colaboratori
- mentinerea si cresterea portofoliului de clienti
- elaborarea de rapoarte specifice despre vanzari si piata de profil
- crearea de oferte si discutii cu potentialii clienti
- urmarirea contractelor in derulare
- realizarea targhetului de vanzari

CERINTE

- studii superioare
- experienta in management in asigurari AVANTAJ
- responsabilitate, dinamism, seriozitate, meticulozitate,
- bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- pachet financiar motivant
- bonusuri substantiale, lunare, semestriale, anuale
- concursuri
- training-uri gratuite
- mediu de lucru profesionist
- libertatea de a-ti organiza timpul si veniturile
- team-building-uri

DESCRIEREA FIRMEI

www.grawe.ro