SALES MANAGER

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea si abordarea strategica de noi clienti;
- Vanzarea serviciilor si produselor companiei.
- Cresterea cifrei de afaceri in concordanta cu obiectivele operationale ale companiei;
- Abordarea strategica a clientilor pe canale de vanzare;
- Gestionarea relatiei cu clientii actuali;
- Dezvoltarea intensiva si extensiva a afacerii;
- Proiectia strategiei de vanzari si de business a companiei.

CERINTE

- Limba engleza nivel avansat;
- Permis conducere categoria b;
- Aspect fizic placut;
- Abilitati avansate de comunicare.
- Abilitati avansate de vanzari si negociere.

BENEFICII OFERITE

COMPANIA OFERA:
- Instruire profesionala la cele mai inalte standarde;
- Mediu de lucru deschis, prietenos si procedurat;
- Salariu fix +bonus suplimentar(salarizare in cascada);
- Va rugam sa aplicati numai daca indepliniti in mod cert cerintele de mai sus.

DESCRIEREA FIRMEI

CBC Romania:
- Training si consultanta manageriala strategica
- Locul patru in topul firmelor din domeniu
- Cultura organizationala solida si valori organizationale bine definite
- Personal specializat in domeniul vanzarilor,marketingului si managementului strategic
- Personal cu experienta practica in domeniu, minim 10 ani

noi stim, noua ne pasa, noi putem!