SALES MANAGER

NetBridge Investments

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la dezvoltarea strategiilor, a planului de vanzari si a planului de afaceri;
- Ia parte la realizarea bugetelor si analizelor de marketing si vanzari;
- Promoveaza produsele companiei catre clienti si acorda consultanta in relatia cu acestia;
- Asigura derularea procesului de vanzare in cele mai bune conditii
- Gestioneaza relatiile cu clientii si participa la marirea portofoliului.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Cunostiinte MS Office - nivel avansat;
- Cunostiinte limba engleza - nivel avansat;
- Experienta in vanzari - obligatoriu;
- Experienta in publicitate reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, negociere.

BENEFICII OFERITE

¿ pachet salarial motivant
¿ bonusuri in functie de realizari

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.