Sales Manager

Grawe Romania SA/ Safe Invest Romania Broker de Asigurare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectare piata

-Creare si administrare portofoliu de clienti

-Incheiere si monitorizare contracte

- Abilitati de comunicare, negociere, motivare.

- Energic, optimist, increzator in fortele proprii

CERINTE

-Coordoneaza si controleaza activitatea analistilor proprii

- Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj

-Asigura implementarea proceselor operationale si de vanzare la parteneri.

- Atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate

- Ddorinta de afirmare profesionala

- Absolvent al unei institutii de invatamant superior (constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-program de training extensiv,la nivel regional si national;

-pachet de bonusuri motivant;

-sistem de comisionare performant;

-posibilitati reale de promovare;

-mediu de lucru profesionist

Grawe Romania SA este principalul partener al companiei Safe Invest Romania Broker de Asigurare, fiind o societate de asigurare cu capital integral austriac. Compania Grawe are ca obiect de activitate asigurari de viata, asigurari de persoane altele decat cele de viata si asigurari de bunuri.