Sales Manager

compania grawe romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recruatrea si selectia fortei directe de vanzari
- formarea si dezvoltarea echipei de vanzare
- monitorizarea si evaluarea performantelor echipei
- identificarea si evaluarea nevoilor de training ale echipei
- indeplinirea targhetului stabilit si semnat impreuna cu Directorul de Agentie
- coordonarea activitatii echipei cu scopul de a atinge targhetul asumat, de a mentine un climat favorabil muncii si de a evalua performanta fiecarui membru al echipei
- este responsabil de calitatea serviciilor prestate de catre echipa pe care o coordoneaza

CERINTE

- studii superioare gratuate sau student in an terminal
- capacitate organizatorica
- bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- capacitate foarte buna de relationare si lucru in echipa
- perseverenta
- responsabilitate
- experienta in intermedierea serviciilor financiare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- libertate in recrutarea, selectarea si formarea echipei
- pachet salarial motivant
- comisioane din vanzari
- sustinere financiara suplimentara prin bonusuri pentru performanta
- traininguri gratuite - produd si aprofundare a tehnicilor de vanzare
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala
- mediu de lucru profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

www.grawe.ro