Sales Manager

ELITECH SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste comenzile , astfel incit toti clientii sa detina toata gama de produse
- raspunde de recuperarea creditelor clientilor
- actioneaza in permanenta in vederea cresterii numarului de clienti
- verifica stocul de produse al fiecarui client
- viziteaza si dezvolta permanent relatiile de colaborare cu toti clientii existenti sau potentiali,conform rutei stabilite
- raspunde de actualizarea datelor clientilor sai in baza de date a companiei
- promoveaza produsele companiei si prospecteaza piata

CERINTE

- Minim studii liceale
- Experienta in vanzari minim 2 ani (preferabil textile)
- Abilitati de negociere si comunicare, orientare catre clienti
- Cunostinte PC, abilitate de a interpreta rapoarte de business
- Persoana dinamica, motivata, integra
- Spirit de echipa, rezistenta la stres
- Disponibilitate de deplasare
- Limba engleza
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- comision din vanzari
- masina de serviciu, telefon de serviciu

Military Shop importa si distribuie imbracaminte, incaltaminte si accesorii de tip outdoor, militar, vanatoare, politie, montan, sport.
Alatura-te unei echipe tinere, dinamice, orientate spre succes.