SALES MANAGER

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborare studiu de marketing in vederea identificarii potentialului si a oportunitatilor de piata (introducerea unui produs nou pe piata-preturi de producator);
- Creare baza de date a clientilor (distribuitori materiale de constructii, conturi locale si internationale, companii de constructii etc.);
- Creare si administrare retea de comercializare a produselor la nivel national;
- Contractarea clientilor, prezentarea si promovarea produselor, negocierea contractelor;
- Urmarirea derularii contractelor;
- Participa la crearea echipei de vanzari la nivel national;
- Elaborarea de rapoarte periodice de activitate.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 3 an intr-un post similar (vanzari materiale de constructii);
- Cunostinte bune MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare interumana, orientat spre obtinerea de rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 1500 EURO.
- Se ofera auto la dispozitie, telefon, cazare si diurna pentru deplasari, bonificatii anuale in functie de performanta, comision din cresterea afacerii.
- Program de lucru L-V: 09.00-18.00, specific postului.
- Exista reale posibilitati de promovare.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA DE GARDURI METALICE.
Locatia companiei este in Sectorul 3, Bucuresti.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!

www.mediamarket.ro