Sales Manager

Acceder

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea echipei de vanzari Bucuresti
- Are in subordine Area Sales Manageri care conduc activitatea agentilor de vanzari

CERINTE

- Experienta manageriala in vanzari (manager de manageri)
- Studii superioare definitivate
- Limba engleza – nivel conversational
- Cunostinte solide de utilizare computer (MS Office)
- Disponibilitate pentru deplasari temporare in afara Bucurestiului
- Seriozitate, spirit organizatoric, initiativa
- Persoana stabila si loiala

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic si expansiv
- Salariu motivant plus bonus anual in functie de realizari
- Masina, telefon, tichete de masa, abonament medical Medicover

Acceder este o companie inovatoare si curajoasa care ridica standardul de transparenta si eficacitate in practica de recrutare.

Credem in relatii de calitate, pe termen lung, atat cu organizatia cat si cu managerul candidat. Pentru a le construi, manifestam transparenta in relatia cu ambii. Prezentam in mod realist candidatul organizatiei si organizatia candidatului, fara omisiuni si fara exagerari. Simultan, ne asiguram de confidentialitatea necesara in relatia cu tertii.

Facilitam cariere de succes.

Acceder recruteaza pentru clientul sau – unul din cele mai mari grupuri de publicitate la nivel national.
Nu ezita si trimite CV-ul la: cariera@acceder.ro

Potrivim manageri si companii.