Sales Manager

MONYSON GRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sales Manager - este o pozitie in departamentul de vanzari, cu responsabilitati in crearea, intretinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii firmei:
- contactarea potentialilor clienti si promovarea ofertelor;
- deplasarea frecventa la sediile clientilor pentru intilniri, in vederea promovarii si a prezentareii ofertei;
- intalniri si negocieri cu potentialii clienti in vederea incheierii de contracte;
- dezvoltarea portofoliuliu de clienti;
- elaborarea ofertelor pe baza specificatiilor oferite de client;
- comunicarea cu resposabilul de proiect din partea clientului;
- managementul proiectelor pentru clientii proprii.

CERINTE

- studii superioare;
- limbaj corespunzator mediului de afaceri;
- prezenta agreabila, optimism;
- abilitati de comunicare, usurinta in exprimare;
- abilitati de prezentare si negociere cu clientii;
- siguranta, stapinire de sine;
- operare PC;
- abilitati de a invata.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix foarte atractiv, la care se adauga:
- procent motivant din contractele obtinute;
- bonusuri in functie de rezultate;
- telefon mobil si abonament;
- posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

Monyson Grup S.A. este o companie in crestere rapida orientata catre dezvoltarea de solutii IT&C complexe.
Mediul de lucru este prietenos, punandu-se accent pe dorinta de invatare si autoperfectionare, perseverenta si constiinciozitate.
Cei interesati sa se alature unei echipe tinere si dinamice, sunt rugati sa depuna CV.