Sales Manager

Ayla Chemicals S.R.L. Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza si verifica functionarea sistemului de vanzari si de distributie al societatii la nivel national.
- Concepe si urmareste aplicarea strategiilor de vanzari la nivel national;
- Elaboreaza si propune spre aprobare planuri de dezvoltare a afacerii;
- Stabileste politica de discount-uri;
- Coordoneaza echipa de vanzari;
- Analizeaza concurenta;
- Participa la recrutarea angajatilor din vanzari

CERINTE

- Studii superioare finalizate (profilul economic - comercial constituie un avantaj)
- Cunostinte foarte bune operare PC - pachet MS Office;
- Limba engleza - obligatoriu nivel avansat - scris si vorbit;
- Capacitate de planificare, organizare, coordonare, motivare si evaluare;
- Orientare puternica spre rezultate si capacitate de incadrare in termene;
- Carnet auto categoria B;
- Cunoasterea pietei specifice - constituie un avantaj
- Cunostinte si experienta tehnice

BENEFICII OFERITE

Discutabil la momentul interviului
Mentiune: transportul este asigurat de companie

Ayla Chemicals face parte din grupul Ayla International, activand in domeniul constructii.