Sales Manager

Adevarul Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei si a imaginii acestora;
- cunoasterea foarte buna a produselor companiei;
- mentinerea foarte buna si continua cu clientii companiei;
- dezvoltarea si mentinerea bazei de clienti;
- contactarea de noi clienti;
- negocierea si finalizarea contractelor;
- supravegherea derularii contractelor;
- realizarea obiectivelor de vanzari stabilite.

CERINTE

- experienta in vanzari de media- publicitate constitue un avantaj
- excelente abilitati de comunicare, interrelationare, prezentare
- capacitate de a lucra in echipa
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare;
- aspect profesional - business;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- cunostinte de operare PC (Word, Excell, Power Point).

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision;
- bonusuri in functie de realizari;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
- oportunitati de promovare in cadrul companiei

Suntem un trust de presa tanar, dar avem in portofoliu publicatii cu istorie pe piata media romaneasca.
Adevarul este un cotidian de traditie, iar publicatiile Dilema Veche, Dilemateca si Romania literara sunt proiecte inedite care au creionat drumul presei cultural-literare la inceputul anilor `90. Click este un cotidian cu o existenta mai scurta, dar cu o ascensiune rapida in bransa tabloidelor.