SALES MANAGER

SVS City Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Formarea echipei de vanzari
- Realizarea planului anual de vanzari
- Este responsabil de realizarea planului de incasari si a efectivului de pesonal
- Managementul contractelor cu clientii
- Coordonarea si controlul echipei de vanzari
- Cercetarea de noi oportunitati pe piata, propuneri in legatura cu produsele/ serviciile existente

CERINTE

- Studii superioare (constituie avantaj pregatirea economica, comerciala)
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- 3 ani experienta pe pozitie de conducere
- min. 3 ani de experienta in vanzari directe (servicii, publicitate, asigurari)
- Deprinderi organizatorice remarcabile
- Gandire orientata catre performanta
- Rezistenta la stres

Asteptam CV-urile dvs. impreuna cu o fotografie.

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic, profesionist si un pachet salarial atractiv in functie de performante.

Companie internationala de publicitate, cu o dezvoltare dinamica pe piata romaneasca si avand un impresionant portofoliu de clienti in Europa de Est. Se doreste colaborare cu personal motivat orientat catre calitate si succes care sa participe la implementarea noilor noastre proiecte.