Sales Manager

Kabuto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizarea obiectivelor conform planului de vanzari;
-Cunoasterea serviciilor oferite de companie;
-Transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre departamentele cu care colaboreaza;
-Completarea rapoartelor periodice in forma si continutul cerute de
superiorul ierarhic;
-Gestionarea si dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
-Identificarea si atragerea potentialilor clienti.

CERINTE

-Cunostinte teoretice de baza Web Design si promovare online;
-Foarte bune abilitati de comunicare;
-Atitudine pozitiva;
-Proactivitate in relatia cu clientii si colegii;
-Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare;
-MS Office;
-Experienta in vanzari (experienta in domeniul online de cel putin 1 an constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix;
-Comision din vanzari;
Va asiguram un mediu de lucru profesionist, transparent si prietenos si o atmosfera de lucru placuta.

Kabuto SRL: Promovare SEO, Promovare Social Media, Web Design, Google & Facebook ads.