SALES MANAGER- ARDEAL, OLTENIA, MOLDOVA, MUNTENIA

REDIS MARKET

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea targeturilor de vanzari
Extinderea portofoliului de clienți
Monitorizarea profesionistă, negocierea, incheierea si urmarirea comenzilor aferente contractelor în derulare
Raportarea obiectivă a activităţilor zilnice, din teren
Monitorizea piaţei şi a concurenţei
Participarea la evenimente organizate de companie
Reprezentarea companiei la targuri de profil din zona arondata.

CERINTE

Experienta minim 3 ani in domeniul vanzarilor
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
Bune abilități de negociere și de comunicare
Abilitati de planificare, organizare, comunicare si negociere
Riguros, organizat, responsabil, cu grad mare de implicare
Personalitate energică, gândire pozitivă, creativitate, amabilitate și eficientă
Competente pe calculator (Microsoft Office, Microsoft Excel etc)
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri de performantă
Apartenenta la o echipa in plina dezvoltare la nivel national;
Participarea la training-uri, teambuilding.

REDIS MARKET este o companie specializată în cumpărarea și vânzarea de bunuri din segmentul FMCG .
Societatea noastra colaboreaza cu multi parteneri de afaceri din întreaga lume , cu o poziție stabila în piață .
În oferta noastră veți găsi produse ale unor branduri bine cunoscute, cum ar fi: Coca - Cola , Kraft Foods , Nestle , Procter & Gamble , Colgate , Palmolive , Johnson & Johnson sau Unilever. Succesul companiei noastre ne permite extinderea gamei de activitate . În prezent colaboram nu numai cu branduri bine cunoscute și cu experiență , dar , de asemenea, si în curs de dezvoltare .
REDIS Market se bucura de personal cu experiență și multe contacte în industria FMCG . Datorita experților noștri garantam eficiența ridicată și sfera largă de activități ale companiei noastre. Angajamentul și experiența lor în management face ca standardul pe care il oferim clientilor nostri sa fie unul de încredere .