Sales Executive/Reprezentant Vanzari

A.C.E.D. Consult Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectare piata, promovare/vanzare directa si indirecta servicii firma, participare activa in conturarea si implementarea strategiilor/planului de vanzari,
permanenta cercetare a pietei si propunerea masurilor corespunzatoare administrare si dezvoltare relatii clienti proprii, extindere si administrare baza de clienti, supervizare campanii de Marketing,
ofertare, negociere si incheiere contracte.

CERINTE

Absolvent(a) studii superioare.
Experienta min. 2 ani intr-un post similar.

Persoana orientata catre rezultate.

Excelente abilitati:

- de organizare,
- de comunicare,
- de convingere si
- de negociere.

Persoana deschisa, competenta si perseverenta, cu o deosebita capacitate de sinteza si de analiza a informatiilor.

Rezistenta la stres, intr-un ritm foarte alert de lucru.

Avantaj: lucrul in agentii de publicitate sau experienta in lucrul cu materiale publicitare - tipografii

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este motivant, cadrul de lucru profesionist si dinamic, posibilitati reale de promovare.

Salariu motivat, corespunzator calitatii muncii depuse.

Oferirea de servicii integrate catre companiile multinationale importatoare de produse in Romania.