Sales Executive

mediaTRUST Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Planificarea activitatii de vanzare
-Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
-Identificarea clientilor potentiali si contactarea acestora, participarea la intalniri daca este necesar
-Strangerea de informatii referitoare la clientii actuali si potentiali
-Realizarea targetului stabilit impreuna cu conducerea firmei
-Realizarea rapoartelor de activitate

CERINTE

-Experienta minim 1 an in vanzari
-Absolvent de studii superioare
-Abilitati de negociere si comunicare
-Limba engleza, cel putin la nivel mediu,
-Abilitati de operare PC: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Open Office
-Buna coordonare si autoorganizare
-Orientat spre client

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- comision pe contract incheiat
- telefon mobil
- decontarea deplasarilor in interes de serviciu
- lucrul intr-un colectiv tanar
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma in expansiune

Suntem una dintre cele mai importante agentii de monitorizare media din Romania, furnizor al unor companii de renume atat romanesti cat si externe