Sales Executive

Transterra Logistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea serviciilor de transport maritim containerizat multimodal.
- Contactarea potentialilor clienti si ofertarea serviciilor prestate de catre societate. Negocierea tarifelor si conditiilor aplicabile serviciilor.
- Urmarirea derularii transporturilor contractate de clienti.
- Studierea pietei si gasirea de solutii pentru diversifificarea paletei de oferte a societatii.
- Cresterea portofoliului de clienti ai societatii.

CERINTE

- Experienta in domeniu.
- Cunoasterea limbii engleze la nivel bun/avansat.
- Profesionalism, integritate, transparenta, adaptabilitatea la lucrul in echipa, disponibilitatea efectuarii de deplasari atat in tara cat si peste hotare, sociabilitate, persuasivitate.

BENEFICII OFERITE

- Remuneratie motivanta.
- Bonuri de masa.

Organizator si furnizor de servicii de transport international in regim containerizat. Agent de Linie al NYK Line in Romania.