Sales Executive

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si analiza pietei potentiale si a pietei tinta
- Prezentarea comerciala a serviciilor companiei catre clienti si portentiali clienti
- Stabileste impreuna cu Account Directorului conditiile ofertei comerciale si o
prezinta clientului
- Negociaza conditiile comerciale cu clientii si se ocupa de formalitatile necesare
pentru incheierea si inregistrarea contractelor comerciale
- Trimite catre Account Director, cu frecventa solicitata, rapoartele de vanzari si de
activitate precum si alte rapoarte solicitate de acesta
- Perioada de proba 6 luni (platita) dupa care se intra pe nedeterminat.

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare
Experienta in vanzari de servicii minim 2 ani
Engleza - nivel avansat
Abilitati de negociere si vanzare pachete servicii

BENEFICII OFERITE

Parte fixa minim 650 de Euro / luna
Telefon
Masina in interes de serviciu
Bonus-uri

Adecco is the world leader in human resource solutions, with a comprehensive service offering that includes temporary & contract staffing, outsourcing, permanent recruitment, outplacement and career services, training and consulting.

With 6700 offices in 70 countries and territories, the company is well positioned to service its client base, be this for large global clients or small local business partners.

Cristian Rosia
HR Consultant

Adresa:Str. Doctor Felix, Nr.28, Sector 1, Bucuresti, Romania

Tel.: +40 (0) 21 300 3546
Fax: +40 (0) 21 300 3545
cristian.rosia@adecco.ro
www.adecco.ro